Chericof Flu Plus

ဆေးအမည်Chericof Flu Plus
ပါဝင်ပစ္စည်းParacetamol 200mg+Phenylepherine 25mg + Chloropheniramine 8mg
ဆေးအမျိုးအစားဆေးတောင့်
အသုံးပြုနိုင်သောရောဂါများအအေးမိခြင်း၊ တုပ်ကွေးဖျားနာခြင်း ၊ ဓာတ်မတည့်မှုကြောင့်ဖြစ်တတ်သော နှာရည်ယိုခြင်း၊ နာတာရှည်နှာရည်ယိုခြင်း၊ ခေါင်းကိုက်ခြင်း ၊ ကိုယ်လက်နာကျင်ကိုက်ခဲခြင်း နှင့် ထိပ်ကပ်နာရောဂါများကိုသက်သာစေနိုင်ပါသည်။
ဆေး၏ပုံသဏ္႑ာန်ဆေးတောင့်
ဆေးအချိန်အဆ-
ဘေးထွက်ဆိုးကျိုးများ-
ဆရာ၀န်ညွှန်ကြားချက်လို
ကြိုတင်သတိပြုရန်အချက်များ-
ထုတ်လုပ်သည့် CompanySUN Pharmaceuticals
တင်သွင်းသည့် CompanySUN Pharmaceuticals

Advertisment 4

Advertisment 4

Advertisment 4

Advertisment 4

Advertisment 4